Firemní výuka angličtiny Praha

Kurzy angličtiny Praha - ilustrační foto

Zajistíme výuku angličtiny v soukromých firmách i státních institucích.

Pro Vaše zaměstnance připravíme výuku angličtiny - formou individuální výuky nebo skupinové výuky na míru podle Vašich potřeb a požadavků.

Nabízíme Vám kvalitu, vstřícnost, flexibilitu:

 • Firemní výukaZaměření výuky angličtiny vychází vždy z potřeb klienta a je možné je v průběhu výuky doplňovat nebo měnit.
 • V případě pracovní zaneprázdněnosti / nepřítomnosti studentů je možné bezplatně zrušit lekci (do 24 hodin před jejím plánovaným začátkem).
 • Zkušení lektoři z našeho týmu vyučují hravou formou a snaží se zajistit příjemnou atmosféru a pozitivní náladu v průběhu studia.
 • Pro výuku angličtiny jsme vypracovali vlastní skripta, která obsahují slovní zásobu, fráze, odborné termíny, konverzační obraty, vzory obchodních písemností a ukázky rozhovorů.
Úroveň výuky je vynikající. Lektorka dokonale vysvětluje jakékoliv naše dotazy, je velmi vstřícná a ochotná. Těšíme se na každou lekci.

Jindřiška Seifrtová, j.seifrtova(zavinac)pharmadata.cz

Obsah výuky:

Záleží jen na Vašem přání a potřebách. Vybírat můžete například z těchto témat:

Obchodní angličtina

Nabízíme Vám 4 tématické okruhy, které je možno vzájemně kombinovat:

1) Angličtina v obchodní komunikaci:

Naučíme studenty správně používat anglický jazyk při osobním jednání, prezentaci, diskusi a společenské konverzaci. Kurz obsahuje témata - Pracovní jednání. Prezentace. Konverzační obraty. Společenská konverzace.

2) Angličtina v obchodní korespondenci:

Naučíme Vás správnou formální úpravu anglicky psané obchodní korespondence. Rozšíříme Vaší slovní zásobu o formulace běžně používané při psaní dopisů a e-mailů. Kurz obsahuje témata - Obchodní dopisy. E-maily. Společenská korespondence. Poptávka. Nabídka. Objednávka. Reklamace.

3) Angličtina v sekretariátu:

Kurz je tématicky zaměřen na agendu, která souvisí s pracovní náplní sekretářky / asistentky / recepční. Obsahuje témata - Telefonování. Organizování schůzek. E-maily. Dopisy. Konverzační obraty. Pracovní porady. Vybavení kanceláře. Názvy pracovních pozic a jejich náplň. Zajišťování služebních cest.

4) Angličtina na služebních cestách:

Kurz obsahuje témata - Obchodní jednání. Prezentace. Společenská konverzace. Konverzační obraty. Cestování. Hotel. Restaurace.

↑ Na začátek stránky

Všeobecná angličtina

Nabízíme Vám 2 formy kurzů:

Intenzivní rychlokurz angličtiny:

Tento kurz byl vytvořen pro studenty, kteří se potřebují naučit angličtinu (nebo osvěžit její znalosti) ve velmi krátkém čase. Vypracovali jsme školící materiály, které přehlednou formou vysvětlují základní gramatické jevy a obsahují slovní zásobu nezbytnou pro komunikaci v běžných životních a pracovních situacích (včetně přepisu správné výslovnosti).

Standardní kurz angličtiny:

Kurzy všeobecné angličtiny poskytujeme pro všechny úrovně znalostí (od začátečníků až po konverzaci) v časovém rozmezí, které si určí klient (měsíc, půlrok, rok...). Výuka je zaměřena na komunikaci. Studenti jsou vedeni k tomu, aby novou gramatiku a slovní zásobu hned vyzkoušeli formou konverzace.

Kdy: Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.

Kde: Výuka angličtiny může probíhat v učebnách našeho centra nebo ve Vašich prostorech.

Studijní materiály: K výuce používáme námi zpracovaná skripta nebo běžné učebnice podle požadavků klienta.

Cena výuky angličtiny vychází z tohoto ceníku:

Český lektor:

 • 472,- Kč (vč. DPH) / 1 lekce 60 minut pro 1 - 2 studenty
 • 696,- Kč (vč. DPH) / 1 lekce 90 minut pro 1 - 2 studenty

Rodilý mluvčí:

 • 665,- Kč (vč. DPH) / 1 lekce 60 minut pro 1 - 2 studenty

Za každého dalšího studenta ve skupině příplatek 140,- Kč za 1 lekci.

Na přání klienta dále poskytujeme tyto služby:

 • Vstupní rozřazovací test
 • Písemné / ústní testování studentů v průběhu nebo na závěr studia
 • Vytvoření nebo zakoupení studijních materiálů

↑ Na začátek stránky

Angličtina pro účetní

 • Potřebujete si doplnit slovní zásobu z oblasti účetnictví? Připravíme pro Vás individuální výuku na míru.
 • Angličtinu pro účetní vyučuje česká lektorka Markéta Šatavová.
 • Popište nám Vaší představu o zaměření a rozsahu výuky a my Vám obratem připravíme konkrétní nabídku. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictví e-mailu.

↑ Na začátek stránky

Angličtina pro právníky

 • Potřebujete si doplnit slovní zásobu a formulace z oblasti právnické angličtiny? Připravíme pro Vás individuální výuku na míru.
 • Právnickou angličtinu vyučuje zahraniční lektor Peter Hale (Získal certifikát DELTA, angličtinu učí 15 let, 4 roky učil v Britské radě obecnou a právnickou angličtinu)
 • Popište nám Vaší představu o zaměření a rozsahu výuky a my Vám obratem připravíme konkrétní nabídku. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictví e-mailu.

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat.

↑ Na začátek stránky